Strona Główna
biurozmigrodzka@onet.eu
marzena@irga.wroc.pl
Autoryzowany Partner Hörmann - IRGA
+48 609 502 518
+48 601 303 101
ul. Zaułek Rogoziński 8a
(ul. Żmigrodzka)
51-116 Wrocław,
Serdecznie Witamy !
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu z Nami.
Zmień rozmiar czcionki.
Bramy do hal sportowych

             

Hörmann Bramy do hal sportowych
Sport i zabawa bardziej bezpieczne
 

Do każdej dziedziny sportu halowego
Brama do hal sportowych Hörmann spełnia przepisy o zapobieganiu wypadkom w szkołach zgodnie z niem. Ustawą o ubezpieczeniach od następstw nieszczęśliwych wypadków (GUV-V S1). Płyta bramy jest odporna na uderzenia piłką sportową zgodnie z wytycznymi normy DIN 18032 oraz badana przez „Instytut badań naukowych i prób materiałowych w budownictwie w Stuttgarcie“ (FMPA).

 

Brama gotowa do montażu, przygotowana pod wypełnienie we własnym zakresie odbiorcy

Rama bramy składa się ze stabilnych profili o przekroju prostokątnym oraz umieszczonych poziomo podpór wzmacniających i jest przygotowana pod wypełnienie do wykonania we własnym zakresie przez odbiorcę bramy.
 

  • Wypełnienie z desek drewnianych o grubości min. 16 mm. Ciężar maks. 16 kg/m2.
    Ważne: deski należy układać na całej wysokości, nie sztukować.
    Rama płyty bramy posiada na całym obwodzie wywiercone otwory, jest ocynkowana oraz zagruntowana farbą proszkową w kolorze brązowym (na bazie RAL 8028).
  • Przygotowana pod wykonanie okładziny z płyt integralnych (ściana odbojowa), maks. 7 kg/m2. Ta wersja wykonania bramy posiada fabrycznie przygotowaną „podkonstrukcję“, wykonaną z blachy przetłaczanej pionowo i zagruntowanej farbą proszkową w kolorze białym (na bazie RAL 9016).


Bramy do hal sportowych są zasadniczo mocowane w otworze i zlicowane ze ścianą wewnętrzną hali. Otwarta lub otwierająca się brama nie wystaje oraz nie wychyla się w kierunku do wnętrza hali

Bramy do hal sportowych