Strona Główna
biurozmigrodzka@onet.eu
marzena@irga.wroc.pl
Autoryzowany Partner Hörmann - IRGA
+48 609 502 518
+48 601 303 101
ul. Zaułek Rogoziński 8a
(ul. Żmigrodzka)
51-116 Wrocław,
Serdecznie Witamy !
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu z Nami.
Zmień rozmiar czcionki.
Bramy Wahadłowe

Dzięki dużej przepuszczalności światła bramy z PCV pozwalają na maksymalne wykorzystanie oświetlenia. Przeciąg jest znacznie ograniczony, ubytek ciepła utrzymany w normie.
    Przejrzystość bram umożliwia płynny ruch wózków widłowych, taczek i ludzi (transport ręczny). Bramy otwierają się pod naciskiem pod maks. kątem 90 o i zamykają samoczynnie.
    Wszystkie części metalowe zabezpieczone antykorozyjnie. Grubość skrzydeł zależy od szerokości bramy i dostosowuje się ją do wymogów danego zakładu.Elastyczne rozwiązanie w każdej sytuacji
Znakiem charakterystycznym bramy wahadłowej Hörmann jest specjalny zaokrąglony profil. Formowany na zimno, zapewnia bramie maksimum stabilności.
Brama jest przewidziana do stosowania wewnątrz pomieszczeń, przy normalnym ruchu wózków widłowych.
Indywidualnie regulowany mechanizm zamykania pozwala osiągnąć optymalne siły zamykania. Lekka brama wahadłowa jest przez nas dostarczana wraz ze stałą dolną podporą. W ten sposób unikniecie Państwo czasochłonnego montażu i błędów przy mocowaniu bramy. Nawet dla laików montaż bramy jest bezproblemowy.


Standardowa brama wahadłowa idealnie nadaje się do otworów o wymiarach maks. 3 x 3 m i zastosowania bez wspomagania otwierania.


Ten typ bramy wahadłowej dostarczamy standardowo w wersji ocynkowanej. System modułowy Hörmann zapewnia także możliwość fabrycznego zmontowania bramy. Krótki czas dostawy z magazynu towarów gotowych to istotna zaleta dla naszych klientów.
Bramy wahadłowe Hörmann są obsługiwane ręcznie.
Płyta bramy wahadłowej jest wykonana z przeźroczystego PCW, grubość 7 mm.


Trzy wersje wykonania bramy:

  • typ L: maks. 3 x 3 m (przy braku obciążenia wiatrowego)
  • typ M: maks. 4 x 4 m
  • typ S: powyżej 4 x 4 m na zapytanie

Brama powinna być dwa razy szersza i 500 mm wyższa niż transportowany towar.

Bramy Wahadłowe